VELKÁ BRITÁNIE

Můžete si vybrat například z této nabídky:

SUPERSTUDY UK London
Colllege umístěna v severozápadní části Londýna, blízko stadionu ve Wembley. 25-30 minut metrem do středu města.
Všeobecná angličtina: GE 15 lekcí/týden
leden-červen: 190 liber st.
září-prosinec: 190 liber st.
červenec - srpen: 210 liber st.
Cambridge angličtina, 10 týdnů:
říjen-prosinec: 1718 liber st.
ostatní měsíce: 1770 liber st.
V cenách je zahrnuto:
školné, strava, ubytování v rodině, aktivity.

KING STREET COLLEGE London
Oblíbená škola umístěná ve dvou lokalitách: Sheperds Bush and Hammersmith. Metro je blízko oběma. Do centra 15-20 minut. Obě jsou ve velmi živých částech s množstvím shopping centres, pubs, theatres, sport facilities and parks.
Londýn je extrémně živé, internacionální, zajímavé město, ale také drahé. Školy, které jsou v nabídce odpovídají hodnotou cenové relaci. Chcete-li však potkat skutečně „ryzí„ Angličany, doporučujeme školy mimo Londýn. Jsou drahé, ale jsou opravdu kvalitní (INTERNATIONAL HOUSE - BATH and TORQUE).
Přehledy cen za studium, ubytování a dopravu v roce 2002 najde zde.

INTERNATIONAL HOUSE Bath
BATH - 9O minut od Londýna - světově unikátní místa pod ochranou UNESCO. Římské lázně a georgiánská architektura.
Pro mládež 10-18 letou. Spolu se školou v Bornemouthu organizují speciální letní kurzy anglického jazyka + zajišťují veškerou organizaci dalších služeb a aktivit.
Všeobecná angličtina: 20 lekcí/týden
Registration: 55 Lstg, Materials: 15 Lstg
2 wks
140 Lstg /week
12 wks
125 Lstg /week
Cambridge min. 12weeks
92 Lstg /week

INTERNATIONAL HOUSE Torquay
TORGUAY - jedna z nejkrásnějších míst V.B., v úžas uvádějící mořská pobřeží, čisté pláže a také místo narození Agathy Christie.
Pro mládež 10-18 letou. Spolu se školou v Bornemouthu organizují speciální letní kurzy anglického jazyka + zajišťují veškerou organizaci dalších služeb a aktivit.
Všeobecná angličtina: 20 lekcí/týden
Registration: 55 Lstg, Materials: 15 Lstg
2 wks
130 Lstg /week
12 wks
120 Lstg /week
Cambridge min. 12weeks
120 Lstg /week

ANGLO - CONTINENTAL Bournemouth
Bournemouth jeden z nejpěknějších přímořských letovisek s mírným klimatem 2 hodiny od Londýna. Živé universitní město se zařízeními pro sport, volný čas a zábavu.
Speciální kurzy:
English Courses for
- Business
- Finance
- Medical Practise
- Travel and Tourism
- Refresh Courses for Teachers of English
- Executive Programmes
Programy pro mladistvé od 10 do 15 let.
Jsou zde i jazykové a pohybové programy pro mladistvé od 10 do 15 let.

GEOS ENGLISH ACADEMY Brigton & Hove
Brighton & Hove je přímořské město, nacházející se v blízkosti Londýna i velkých mezinárodních letišť. Město má několik kilometrů pláže, je zde možnost bohatého sportovního i kulturního vyžití.
GEOS garantuje kvalifikované a profesionální učitele, individuální přístup, malé třídy a výstupní certifikát na závěr Vašeho studia, který zhodnotí Vaše vědomosti. Blízko školy je lokální zkušební centrum (kromě BEC).

MILNER SCHOOL OF ENGLISH Wimbledon
Wimbledon je vzdálen méně než 20 minut vlakem od centra Londýna. Nabízí bohatý kulturní i sportovní život (mimo jiné je centrem světového tenisu).
Milner school of English nabízí kurzy angličtiny pro cizince. Jsou vedeny zkušenými učiteli, jsou dobře strukturovány a kombinují různé učební metody (gramatika, slovní zásoba, čtení, psaní, konverzace, poslech).Nejnižší věková hranice studentů je 16 let. Třídy jsou malé, maximálně po 12 studentech.
Každý student absolvuje vstupní test, na jehož základě je umístěn do třídy podle jeho znalosti angličtiny (stupně: beginners, elementary, pre-intermediate, intermediate A, intermediate B, high intermediate, advanced).
Škola se specializuje na přípravu na Cambridgské zkoušky z angličtiny: PET, FCE,CAE, CPE. Přihlásit se můžete rovněž na IELTS, TOEFL, TOEIC.

MALTA

New CLUBCLASS RESIDENTIAL LANGUAGE SCHOOL

Na Maltě je nyní 31 škol, kde je možné studovat angličtinu, ale pouze dvě mají vše "pod jednou střechou " a právě Clubclass je tou druhou. Je situována v St.Julians, který navazuje na Sliemu a Valettu. Školu tvoří jedno křídlo komplexu budov Garden View-holiday resort, které jsou rozmístěny tak, že uprostřed je velké atrium s dvěma bazény. Kolem nich jsou plochy, kde může člověk relaxovat, učit se, číst v hezkém prostředí na pohodlných lehátkách či u stolů a dívat se na pomerančovníky.
Restaurace a volný čas
Dále je v komplexu restaurace, fitnes centrum, společenská místnost, vnitřní bazén a vířivka. Cena na 1 den- 1 ML /maltská libra/, což je necelých 8O Kč. K dispozici jsou pračky a sušičky. Apartmány, kde jsou studenti ubytovaní, jsou dvojího typu. Standardní, který má společné sociální zařízení a vybavenou kuchyň /ledničku, nádobí,příbory, mikrovlnku, plynový sporák,toustovač, kávovar /. Tato místnost slouží zároveň jako jídelna a obývací pokoj, kde je televize / v angličtině pouze 3 programy-BBC, CNN,Travel/ , maltská televize na svých rovněž třech programech však někdy dává filmy v angličtině. Každý si tedy může uvařit, což je výhodné, protože i ceny potravin jsou dostupné.Takový apartmán má ještě 2 ložnice, takže zde bydlí 4 studenti. Komfortní apartmán je pro l neb 2 osoby s vlastní kuchyní a sociálním zařízením + jednou ložnicí. Oba typy apartmánů mají balkony. Přestože Malta je hustě obydlena/ má kolem 300 000 obyvatel, na délku měří jen asi 40 km a na šířku 19 km/, zdá se, že všichni jezdí auty. Přitom si nikdo z nich neláme hlavu z pravidel silničního provozu.
K prohlídkám překrásných míst Vám poslouží ale dobře autobusová doprava. Cena např. ze St.Julians do Valetty je 15 centů, z Valetty k trajektu na ostrov GOZO 40 centů. Kdo nemá rád zimu, nebo si ji chce zkrátit a ještě se učit, věřím, že klima, hezké prostředí školy, přátelský přístup učitelů, splní Vaše očekávání. Neočekávejte však rozlehlé pláže, jsou spíše malé a půvabné, a předpokládám že v létě i velmi plné. Malta má rozhodně svůj půvab.
Nabízíme krátkodobé zvýhodněné pobyty právě v Clubclass, který je opravdu oázou, kde se člověk po výukovém programu může cítit velmi dobře.


ELSA
Tel.: 596 750 450, 603 319 999
elsa@elsa.as